اخبار موسیقی ایران

سینا حجازی بازیگر فیلم «سراسر شب» شد

سینا حجازی بازیگر فیلم «سراسر شب» شد


سینا حجازی که پیش از این با خواندن تیتراژ سریال «مسیر انحرافی» نخستین تجربه رسمی خود را در سالهای گذشته منتشر کرد و با انتشار آلبوم «رویا» و برگزار ی کنسرت‌های مختلف در تهران فضای رسمی موسیقی کشور را تجربه نمود بازیگر فیلم جدید فرزاد موتمن شد. خواننده آلبوم «رویا» نخستین ایفای نقش سینمایی خود را تجربه می‌کند.
پس از قطعی شدن حضور الناز شاکردوست، سینا حجازی خواننده پاپ هم به تازگی به سراسر شب پیوسته است. او با حضور در فیلم جدید موتمن برای اولین بار تجربه بازی در یک فیلم سینمایی را به دست می‌آورد. امیر جعفری نیز دیگر بازیگری است که حضورش در این پروژه قطعی شده و برای اولین بار در فیلمی از موتمن مقابل دوربین خواهد رفت.
جواد نوروزبیگی تهیه‌کنندگی «سراسر شب» را برعهده گرفته است. فرزاد موتمن کارگردان خداحافظی طولانی درباره فیلم جدیدش می‌گوید: ««سراسر شب» یک درام عشقی خیابانی و در عین حال یک فیلم مالتی ژانر است و شما رگه‌هایی از ژانرهای مختلف را در آن می‌توانید ببینید. این فیلم در واقع اولین فیلمی است که فیلمنامه آن را خودم نوشته‌ام و به نوعی اگر این فیلم ساخته شود، نخستین فیلم من است و گویی هر چه تاکنون ساخته‌ام تمرینی بوده برای اینکه این فیلم ساخته شود.»

کد خبر : 2060